Тотем «Ведмідь»

Тотем «Ведмідь» декорований в техніці Мандала.
Фанера 45 х 35 см, товщина 6 мм
Декорована акриловими фарбами, маркерами та контурами

Якщо ваша тварина сили-Ведмідь, знайте, що це одна з найсильніших істот світу духів, які можуть з вами співпрацювати. І цей тотем не такий простий, як здається з першого погляду. Адже ведмідь-відає медом, тобто, по суті, природними знаннями. Ведмежий тотем може бути лише у людини, наділеноъ особливими якостями.

Ви найбільше пов’язані зі стихією землі, в ній ваша сила і резерви її зміцнення. Ви здатні переносити негаразди і долати труднощі.

У вас немає підлості і користолюбства. Навпаки, ваша внутрішня сила тяжіє до проявів справедливості, до відстоювання власних переконань. Вас складно зломити, ви впевнені в собі, можете спиратися на традиції, легко черпаєте сили від природи.

Ваша людська сила — від предків, від свого роду.

Ви здатні бути мудрим і відповідальним керівником, проявляти лідерські якості. Вам під силу приймати складні рішення і брати на себе відповідальність за їх втілення.
Жінка, що має тотем ведмедя-це справжня хранителька свого роду, своєї сім’ї, улаштовувачка свого будинку. Вона не гірше чоловіка вміє вирішувати проблеми, зміцнювати Сімейне вогнище, ростити і виховувати сильних та стійких дітей, балансуючи між суворістю і турботою.

Нюанс: чоловік і жінка з подібним тотемом, залежать від свого природного циклу активності, періодично їм необхідно усамітнення і спокій (ведмідь в сплячці, в барлозі). Саме в подібних умовах йде настройка власного внутрішнього ритму, відновлення енергетичних і психічних сил, витрачених в період максимальної зовнішньої активності.