Мандала Важливих Завдань.

В своєму більш глибокому значенні слово “мандала” — вилучення сутності. Це глибинна робота з нашим безсвідомим, яка допомагає набути цілісності та відновити гармонію нашої душі.
Створюючи мандалу, ми в символічній формі являємо на світ «дитину», і ця дитина — ми самі. Працюючи з внутрішньою дитиною, використовуючи різні кольори, форми, образи, ми розкриваємо свій творчий потенціал. Ми розвиваємо інтуїцію, наближаємося до розуміння нагальних життєвих питань і особистого призначення. Досліджуючи творчі здібності, ми гармонізуємо свій емоційний стан. Через роботу з мандалою відбувається вихід пригнічених почуттів та емоцій.
Працюючи з мандалою, ми зустрічаємося з нашим внутрішнім » Я » і ця зустріч — найцінніше і найважливіше, що може бути в нашому житті.
Мандала завжди має терапевтичний ефект, а в даному випадку у створенні Мандали Важливих Завдань ще й дозволить Вам наповнитись ресурсом, самоорганізуватись, а за допомогою метафоричних асоціативних карт структуровано побудувати план роботи для самовдосконалення.