Єдинорожки в сердечках

Друзяки!
Якщо збираєтесь на день народження до маленької, то повірте це дуже класний подарунок. Практичне, легке в транспортуванні (разом з дитинкою) гніздечко. У нас маленький Пашка спить разом з нами, вірніше між нами у гнізді, що дозволяє контролювати його солокий сон))). В автомобілі ми також перевозили його в гнізді (до того, як придбали автокрісло), можна навіть заколихувати вньому. Перевдягаємо його ми також в гнізді, оскільки на пеленальному столику наш Пашка надавлює собі гулі коли починає викручуватись і впиратись на потилицю, а в гнізді поролоновий матрасик не дозволяє надавити ніяких гуль))) А ще, між матрасом і бортиками я ховаю серветки (про всяк випадок, якщо раптом щось))))). Коротше це дуже практична і кльова річ!!!! Перевірено на собі)
На фото одне й те ж саме гніздо, бо двостороннє)))), що теж дуже практично!
Розраховано на малюків від народження і (думаю) до місяця 5-го. (Точніше скажу трохи пізніше) Довжина і ширина регулюється атласною стрічкою.
Матеріали: матрас-поролон, бортики-синтепон, тканина бавовна+польська бязь+льняне мереживо.
Розмір: матрас-70х30см + бортики приблизно 10-15см
!!! Доречі, тканина випрана та випрасувана, задля безпеки дитинки (та і працювати з чистою тканиною приємніше). Випрана дитячим пральним порошком, однієї відомої американської фірми, консультанти якої мозок можуть винести (бісять) рекламуючи свій товар)))), то ж маю надію, що безпечний, бо і самі ним користуємося.